2 rooms apartment of 42m² in Ustroń

43-450 Ustroń, Poland

2,400 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Ustroń

opis nieruchomości oferta dostępna od r. apartament w bardzo wysokim standardzie!! ustroń - do wynajęcia komfortowy apartament pięknie wykończony o pow. ok. 41,5 mkw składający się z salonu z wyjściem na słoneczny balkon, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki. mieszkanie jest kompletnie wyposażone, oraz urządzone. apartament jest usytuowany na zamkniętym osiedlu, blisko lasu oraz szlaków spacerowych, rowerowych. cena wynajmu 2400 zł/msc plus czynsz do wspólnoty i media, kaucja: 2 miesięczny czynsz

Property type

apartment

Rooms

2

Size

42 m²

Price

2,400 zł

Price per m²

57 zł

Map

The listing is located at 43-450 Ustroń, Poland

Loading map