Valby Langgade 207, 2500 Valby, Denmark
9,226 kr / month
Property type
apartment
Rooms
5
Size
100 m²
Price
9,226 kr
Price per m²
92 kr
The listing is located at Valby Langgade 207, 2500 Valby, Denmark
Loading map