Listed 4 days ago
Västergatan, 288 31 Vinslöv, Sweden
4,172 kr / month
I ett lugnt och trevligt område i centrala Vinslöv ligger Västergatan 8-10. Du som bor här har nära till bland annat livsmedelsbutik och skola. De charmiga lägenheterna är trevligt planerade. Alla lägenheter på Västergatan har egen balkong.
I ett lugnt och trevligt område i centrala Vinslöv ligger Västergatan 8-10. Du som bor här har nära till bland annat livsmedelsbutik och skola.
De charmiga lägenheterna är trevligt planerade. Alla lägenheter på Västergatan har egen balkong.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
4,172 kr
Price per m²
102 kr
The listing is located at Västergatan, 288 31 Vinslöv, Sweden
Loading map