Listed 4 days ago
Hälleforsnäs, Flens Kommun, Sweden
5,212 kr / month
Hälleforsnäs är en av de kringliggande tätorterna i kommunen där vi har lägenheter till uthyrning Inne bland Hälleforsnäs villakvarter ligger dessa två hus med en delad gård där det finns en bra lekplats och stora grönytor. Husen har totalt 37 lägenheter varav: • 10 st 1 rok • 9 st 2 rok • 16 st 3 rok • 2 st 4 rok
Hälleforsnäs är en av de kringliggande tätorterna i kommunen där vi har lägenheter till uthyrning Inne bland Hälleforsnäs villakvarter ligger dessa två hus med en delad gård där det finns en bra lekplats och stora grönytor.
Husen har totalt 37 lägenheter varav: • 10 st 1 rok • 9 st 2 rok • 16 st 3 rok • 2 st 4 rok
Property type
apartment
Rooms
1
Size
62 m²
Price
5,212 kr
Price per m²
84 kr
The listing is located at Hälleforsnäs, Flens Kommun, Sweden
Loading map