Listed today
Vigerslev Allé 28, 2500 Valby, Denmark
7,044 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
89 m²
Price
7,044 kr
Price per m²
79 kr
The listing is located at Vigerslev Allé 28, 2500 Valby, Denmark
Loading map