Edificio Parque Mirador, Canal Kirke 550, 256 2126 Viña del Mar, Chile
$500,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
$500,000
Price per m²
$11111
The listing is located at Edificio Parque Mirador, Canal Kirke 550, 256 2126 Viña del Mar, Chile
Loading map