Listed today
Juan Maestro, Avenida Valparaíso 1070, 257 1546 Viña del Mar, Chile
$600,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
$600,000
Price per m²
$9231
The listing is located at Juan Maestro, Avenida Valparaíso 1070, 257 1546 Viña del Mar, Chile
Loading map