Listed today

2 rooms apartment of 41m² in Uppsala

von Kraemers allé 33, 751 26 Uppsala, Sweden

8,641 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Von Kraemers allé 33

Denna bostad är utrustad med kyl/frys, dusch/wc, spis med häll samt säkerhetsdörr. Rök-och husdjursfritt.Förråd finns, persienner ingår ej.I denna bostad mäts och debiteras varm-och kallvatten enskilt utifrån din förbrukning. De två första månaderna tar vi ut en schablonkostnad för vattnet. Denna läggs på hyran. Fr o m månad tre betalar du den faktiska vattenförbrukningen för din lägenhet.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

41 m²

Price

8,641 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

211 kr

Map

The listing is located at von Kraemers allé 33, 751 26 Uppsala, Sweden

Loading map