Listed today
Jonancho 1-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥49,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
¥49,000
Price per m²
¥1256
The listing is located at Jonancho 1-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map