Shibuya Sakura Stage SAKURA Tower, Shibuya Sakura Stage, Shibuya, 150-0031, Japan
¥235,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥235,000
Price per m²
¥7581
The listing is located at Shibuya Sakura Stage SAKURA Tower, Shibuya Sakura Stage, Shibuya, 150-0031, Japan
Loading map