Listed today
Nanryocho 5-chome, Uji, Kyoto Prefecture 611-8799, Japan
¥85,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥85,550
Price per m²
¥3889
The listing is located at Nanryocho 5-chome, Uji, Kyoto Prefecture 611-8799, Japan
Loading map