Listed today
Kawasaki Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 210-0000, Japan
¥80,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥80,540
Price per m²
¥4239
The listing is located at Kawasaki Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 210-0000, Japan
Loading map