Listed yesterday
森山町二丁目, Minokamo, Gifu Prefecture 505-0021, Japan
¥46,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥46,050
Price per m²
¥2002
The listing is located at 森山町二丁目, Minokamo, Gifu Prefecture 505-0021, Japan
Loading map