Listed today
Mitsui Repark, Ishikari Subprefecture, Nishi Ward, Sapporo, Hokkaido Prefecture 063-0804, Japan
¥28,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥28,000
Price per m²
¥1217
The listing is located at Mitsui Repark, Ishikari Subprefecture, Nishi Ward, Sapporo, Hokkaido Prefecture 063-0804, Japan
Loading map