Listed today
船岡西通, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8235, Japan
¥68,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥68,550
Price per m²
¥3608
The listing is located at 船岡西通, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8235, Japan
Loading map