Listed today
新港穴川線, Inage Ward, Chiba, Chiba Prefecture 263-0023, Japan
¥41,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥41,000
Price per m²
¥1783
The listing is located at 新港穴川線, Inage Ward, Chiba, Chiba Prefecture 263-0023, Japan
Loading map