Moriyama Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0001, Japan
¥68,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥68,050
Price per m²
¥2959
The listing is located at Moriyama Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0001, Japan
Loading map