Listed today
久部街道, 峰三丁目, Utsunomiya, Tochigi Prefecture 321-8505, Japan
¥64,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥64,074
Price per m²
¥2136
The listing is located at 久部街道, 峰三丁目, Utsunomiya, Tochigi Prefecture 321-8505, Japan
Loading map