Listed today
Naka-dori Street, Higashi nihonbashi, Chuo, Tokyo 103-0004, Japan
¥94,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥94,500
Price per m²
¥4725
The listing is located at Naka-dori Street, Higashi nihonbashi, Chuo, Tokyo 103-0004, Japan
Loading map