Listed today
Kinu-dori, 東宿郷一丁目, Utsunomiya, Tochigi Prefecture 321-0953, Japan
¥66,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥66,550
Price per m²
¥3503
The listing is located at Kinu-dori, 東宿郷一丁目, Utsunomiya, Tochigi Prefecture 321-0953, Japan
Loading map