Listed today
大阪府立佐野工科高等学校, 2nd Hanwa National Highway, Izumisano, Osaka Prefecture 598-0033, Japan
¥56,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
¥56,000
Price per m²
¥1750
The listing is located at 大阪府立佐野工科高等学校, 2nd Hanwa National Highway, Izumisano, Osaka Prefecture 598-0033, Japan
Loading map