Listed today
Ichimiyake, Yasu, Shiga Prefecture 520-2331, Japan
¥68,074 / month
Two people stay is OK. Please
Two people stay is OK.
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥68,074
Price per m²
¥2618
The listing is located at Ichimiyake, Yasu, Shiga Prefecture 520-2331, Japan
Loading map