Listed today
Mekaru 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥132,118 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
¥132,118
Price per m²
¥3303
The listing is located at Mekaru 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map