Listed today
Yochomachi-dori, Yochomachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥151,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
¥151,200
Price per m²
¥4086
The listing is located at Yochomachi-dori, Yochomachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map