サニー・ヒル明坂, National Highway Route 4, Izumi Ward, Tomiya, Miyagi Prefecture 981-3329, Japan
¥53,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
¥53,500
Price per m²
¥1338
The listing is located at サニー・ヒル明坂, National Highway Route 4, Izumi Ward, Tomiya, Miyagi Prefecture 981-3329, Japan
Loading map