Listed today
麻里布町四丁目, Iwakuni, Yamaguchi Prefecture 740-0018, Japan
¥60,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥60,050
Price per m²
¥2002
The listing is located at 麻里布町四丁目, Iwakuni, Yamaguchi Prefecture 740-0018, Japan
Loading map