Listed today
豊町一丁目, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0855, Japan
¥57,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
14 m²
Price
¥57,000
Price per m²
¥4071
The listing is located at 豊町一丁目, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0855, Japan
Loading map