Sakai, Japan
¥48,000 / month
追い焚き機能あり。エアコンあり。温水洗浄便座あり。
追い焚き機能あり。エアコンあり。温水洗浄便座あり。
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥48,000
Price per m²
¥941
The listing is located at Sakai, Japan
Loading map