Listed today
安土西生来線, Azuchi, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
¥57,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥57,574
Price per m²
¥1175
The listing is located at 安土西生来線, Azuchi, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
Loading map