Listed today
Azuchi, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
¥58,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥58,574
Price per m²
¥1464
The listing is located at Azuchi, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
Loading map