Listed today
Matsutomicho, Fuji, Shizuoka Prefecture 416-0908, Japan
¥51,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥51,550
Price per m²
¥1289
The listing is located at Matsutomicho, Fuji, Shizuoka Prefecture 416-0908, Japan
Loading map