Listed today
近江八幡警察署安土駐在所, 安土停車場桑実寺本堂線, Azuchi, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
¥74,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
¥74,050
Price per m²
¥1576
The listing is located at 近江八幡警察署安土駐在所, 安土停車場桑実寺本堂線, Azuchi, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
Loading map