Listed today
Kojima-Hiedacho, Kurashiki, Okayama Prefecture 711-0937, Japan
¥31,700 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥31,700
Price per m²
¥961
The listing is located at Kojima-Hiedacho, Kurashiki, Okayama Prefecture 711-0937, Japan
Loading map