Listed yesterday
Haiki 3-chome, Sasebo, Nagasaki Prefecture 859-3215, Japan
¥69,561 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
¥69,561
Price per m²
¥1122
The listing is located at Haiki 3-chome, Sasebo, Nagasaki Prefecture 859-3215, Japan
Loading map