南條自動車工業, 角田山下線, Kakuda, Miyagi Prefecture 981-1502, Japan
¥59,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
¥59,000
Price per m²
¥1113
The listing is located at 南條自動車工業, 角田山下線, Kakuda, Miyagi Prefecture 981-1502, Japan
Loading map