Listed today
Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0006, Japan
¥172,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
¥172,000
Price per m²
¥2529
The listing is located at Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0006, Japan
Loading map