古川稲葉三丁目, Osaki, Miyagi Prefecture 989-6135, Japan
¥42,000 / month
フリーレント1ヶ月付・駐車場1台付き無料
フリーレント1ヶ月付・駐車場1台付き無料
Property type
apartment
Rooms
3
Size
60 m²
Price
¥42,000
Price per m²
¥700
The listing is located at 古川稲葉三丁目, Osaki, Miyagi Prefecture 989-6135, Japan
Loading map