Listed 5 days ago
Yatabe, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0861, Japan
¥90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
¥90,000
Price per m²
¥1579
The listing is located at Yatabe, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0861, Japan
Loading map