石川県道144号別所野町線, Teramachi 5-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8031, Japan
¥29,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
24 m²
Price
¥29,000
Price per m²
¥1208
The listing is located at 石川県道144号別所野町線, Teramachi 5-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8031, Japan
Loading map