Listed today
魚崎南町14号線, Higashinada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 658-0025, Japan
¥185,200 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
¥185,200
Price per m²
¥2179
The listing is located at 魚崎南町14号線, Higashinada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 658-0025, Japan
Loading map