一番町法律事務所, Bansui-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8637, Japan
¥38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
¥38,000
Price per m²
¥2533
The listing is located at 一番町法律事務所, Bansui-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8637, Japan
Loading map