ASCRUDOS S.A.S;COMERPA DE MEDELLIN S.A.S, Calle 53, Santa Ana, 051053 Bello, ANT, Colombia
$2,600,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
$2,600,000
Price per m²
$30588
The listing is located at ASCRUDOS S.A.S;COMERPA DE MEDELLIN S.A.S, Calle 53, Santa Ana, 051053 Bello, ANT, Colombia
Loading map