Carrera 67B, Trapiche, 051053 Bello, ANT, Colombia
$1,850,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
71 m²
Price
$1,850,000
Price per m²
$26056
The listing is located at Carrera 67B, Trapiche, 051053 Bello, ANT, Colombia
Loading map