1 room apartment of 30m² in Warsaw

Wiejska 20, 00-490 Warsaw, Poland

1,602 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartament Wiejska II

Komfortowy, w pełni wyposażony apartament typu studio, zlokalizowany na trzecim piętrze w kamienicy na ulicy Wiejskiej. Mieszkanie składa się z części sypialnej połączonej z aneksem kuchennym oraz osobnej łazienki. W pobliżu znajdują się liczne lokale usługowe, restauracje oraz eksluzywne sklepy, a także ambasady (Niemiec i USA) oraz Sejm RP. W odległości spacerowej znajduje się Plac Trzech Krzyży, Park Ujazdowski oraz Łazienki Królewskie. Lokalizacja posiada również dobrą infrastrukturę komunikacyjną w każdym kierunku Warszawy. Najbliższa stacja metra - Centrum - jest zlokalizowana niewiele ponad 1 kilometr od mieszkania. Wyposażenie: Kuchnia: mini lodówka z zamrażarką, zmywarka, kuchenka indukcyjna 2-palnikowa, zlew jednokomorowy, czajnik elektryczny, toster, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, sztućce, komplet naczyń, garnki i patelnie Część sypialniana: łóżko dwuosobowe ( cm), stoliki i lampki nocne, biurko i krzesło, fotel, lampa stojąca, TV, komoda, stół z dwoma krzesłami, szafa, lustro Łazienka: WC, prysznic, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów Przedpokój: wieszak, pufa do siedzenia Dodatkowo: żelazko, deska do prasowania, suszarka na ubrania, wieszaki, odkurzacz, przyrządy do sprzątania, wiatrak Media: Internet Wi-Fi, telewizja kablowa Serwis zawiera komplet ręczników, pościeli i podstawowe kosmetyki hotelowe.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

1,602 €

Price per m²

53 €

Map

The listing is located at Wiejska 20, 00-490 Warsaw, Poland

Loading map