Alidebergsgatan, 506 31 Borås, Sweden
10,736 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
71 m²
Price
10,736 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
151 kr
The listing is located at Alidebergsgatan, 506 31 Borås, Sweden
Loading map