Skolgatan, 615 32 Valdemarsvik, Sweden
4,837 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
4,837 kr
Rental period
Unlimited
Available from
03-08-2026
Price per m²
131 kr
The listing is located at Skolgatan, 615 32 Valdemarsvik, Sweden
Loading map