Listed 4 days ago
Storgatan, 267 73 Billesholm, Sweden
7,854 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
7,854 kr
Price per m²
143 kr
The listing is located at Storgatan, 267 73 Billesholm, Sweden
Loading map