Ulfsparregatan, 416 57 Gothenburg, Sweden
12,742 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
48 m²
Price
12,742 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
265 kr
The listing is located at Ulfsparregatan, 416 57 Gothenburg, Sweden
Loading map