Platåvägen 31, 382 43 Nybro, Sweden
4,803 kr / month
HYRESKAMPANJ FRÅN FASTIGHETSÄGAREN - 12 MÅNADERS HYRESRABATT! Fastighetsägaren har en fantastisk kampanj med 20% hyresrabatt under de första 12 månaderna. Notera att kampanjen endast gäller för nya hyresgäster och inte de som redan bor i beståndet idag. Charmig stor 2 rums lägenhet 1 trappa upp i huset på Platåvägen 27. Trevlig planlösning och flera förvaringsutrymmen. Gott om yta i kök för matlagning och bak samt generös matplats med plats för en stor matgrupp. Ljusa golv och väggar med fin parkett i vardagsrum. Sovrummet har en stor balkong i mot grönområde. Tvättstuga och förråd i källaren. Garage finns att hyra. Fiber finns indraget i fastigheten. Härliga grönskande omgivningar, grillplatser och basketplan i området. Nybyggd stor lekplats finns i närheten! Kampanjhyra: 4803 kr/månad. Ordinarie hyra är 6004 kr/månad. Uppvärmning och vatten ingår. Flexibelt inflyttningsdatum tidigast 2026 04 01 Notera att den första bilden är AI-genererad. Bilden är endast ett förslag på inredning genererad av AI. Avvikelse mot verklighet kan förekomma. Vi bjuder gärna in dig som sökande att få komma och titta på lägenheten på plats i verkligheten.
HYRESKAMPANJ FRÅN FASTIGHETSÄGAREN - 12 MÅNADERS HYRESRABATT! Fastighetsägaren har en fantastisk kampanj med 20% hyresrabatt under de första 12 månaderna. Notera att kampanjen endast gäller för nya hyresgäster och inte de som redan bor i beståndet idag. Charmig stor 2 rums lägenhet 1 trappa upp i huset på Platåvägen 27. Trevlig planlösning och flera förvaringsutrymmen. Gott om yta i kök för matlagning och bak samt generös matplats med plats för en stor matgrupp. Ljusa golv och väggar med fin parkett i vardagsrum. Sovrummet har en stor balkong i mot grönområde. Tvättstuga och förråd i källaren.
Garage finns att hyra. Fiber finns indraget i fastigheten. Härliga grönskande omgivningar, grillplatser och basketplan i området. Nybyggd stor lekplats finns i närheten! Kampanjhyra: 4803 kr/månad. Ordinarie hyra är 6004 kr/månad. Uppvärmning och vatten ingår. Flexibelt inflyttningsdatum tidigast 2026 04 01 Notera att den första bilden är AI-genererad. Bilden är endast ett förslag på inredning genererad av AI. Avvikelse mot verklighet kan förekomma. Vi bjuder gärna in dig som sökande att få komma och titta på lägenheten på plats i verkligheten.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
4,803 kr
Rental period
Unlimited
Available from
10-03-2026
Price per m²
76 kr
The listing is located at Platåvägen 31, 382 43 Nybro, Sweden
Loading map