Listed yesterday
Karlsdalsallén 41, 701 35 Örebro, Sweden
7,157 kr / month
Lägenheterna i Kungsmyntan är moderna, bekväma och hemtrevliga. Köken är fullt utrustade med allt ifrån diskmaskin, mikrovågsugn och varmluftsugn, badrummen är helkaklade med både tvättmaskin och torktumlare i hög standard. Utöver hyran tillkommer ett obligatorisk tillägg för bredband 100/100 samt TV Lagom från Telia om 300 kr/mån. OMGIVNING Närhet till grönområden, parker och butiker. KOMMUNIKATIONER Avstånd till buss knappt 100 meter, 8 min till Örebro station. INTEGRITET Vid lämnande av intresseanmälan ger du samtycke till Slättös integritetspolicy. https://slatto.se/integritet/
Lägenheterna i Kungsmyntan är moderna, bekväma och hemtrevliga. Köken är fullt utrustade med allt ifrån diskmaskin, mikrovågsugn och varmluftsugn, badrummen är helkaklade med både tvättmaskin och torktumlare i hög standard. Utöver hyran tillkommer ett obligatorisk tillägg för bredband 100/100 samt TV Lagom från Telia om 300 kr/mån.
OMGIVNING Närhet till grönområden, parker och butiker. KOMMUNIKATIONER Avstånd till buss knappt 100 meter, 8 min till Örebro station. INTEGRITET Vid lämnande av intresseanmälan ger du samtycke till Slättös integritetspolicy. https://slatto.se/integritet/
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
7,157 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Price per m²
217 kr
The listing is located at Karlsdalsallén 41, 701 35 Örebro, Sweden
Loading map